Komentarze

GRU

21

linkologia.pl spis.pl
 

Czas tak szybko minął....już właściwie święta, jadę do domu, na podłodze wielki plecak, pełen materiałów i notatek, bo obok świątecznej będę miał naukowa atmosferze, to nie z własnego wyboru tylko konieczności...bo słuchać już dzwony, te szumnie tzw. Ostatnie… przed sesją...a Noel ma duże zaległości i setki stron do przeczytania i miliony faktów z przeszłości do zapamiętania...mam nadzieje tylko, że po zjawieniu się w domu, jeszcze przed samymi świętami, miedzy szałem trzepania dywanów i pomagania w kuchni uda mi się zaleźć ten potrzebny czas...

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas…. wszystkim i każdemu z osobna przynosi coś wyjątkowego… to moment gdzie obok radosnego oczekiwania i gotowości na przyjęcie Bożego Syna można rozsiewać ziarno pokoju wśród bliskich...ale i nie tylko...

Życzę Wam Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, by każdy z nas miał na tyle ciepłe serce, że będzie mógł przyjąć nowo narodzoną miłość... Białych myśli, lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba, otoczy Was skrzydłem nadziei… własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami….


Wesołych Świąt!

 

noel   tagi:

GRU

21

Dotyk_Anioła
11:14:00
Niech magiczna noc Wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość... Niech każda chwila Świąt Bozego Narodzenia żyje własnym pięknem... A Nowy Rok obdaruje Cie Pomyślnością i szcześciem... Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia! Niech spełniaja się wszystkie Twe marzenia!

GRU

21

totylko_ja
02:41:00
...i dla ciebie też... :*

GRU

21

.......})i({.......
15:06:00
A ja powiem tak: Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczy łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. A później już Sylwester i zabawa... W tym cały sekret i ot... cała sprawa. Wesołych Świąt i Jezusa małego oraz sylwestra mile spędzonego. Życzenia dołączę Wesołych Świąt i oby smutki poszły sobie w kąt. Ode mnie te słowa z serca płynące całusy szczere i uściski gorące.

GRU

21

madelle
20:20:00
chyba się wzruszyłam... dziękuję za piekne zyczenia i również życzę tego samego...

GRU

21

Ava
18:42:00
I Tobie też wesołych!

GRU

21

black.rainbow
17:43:00
Obyś znalazł kilka chwil na naukę, jednak przede wszystkim życzę Ci odpoczynku w te święta:)

GRU

21

moje
15:19:00
Wesołych Świąt! :-)